В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Рішенням засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол від 18 січня 2018 року за № 81/2) Університету Ушинського надано право підготовки бакалаврів за спеціальністю  «Публічне управління та адміністрування».

Для вступу на зазначену спеціальність необхідно буде подати сертифікати ЗНО з таких дисциплін: українська мова та література; математика; за вибором – іноземна мова або історія України.

Детальніше...

Фізико-математичний факультет оголошує набір на 2018-2019 навчальний рік!

Фізико-математичний факультет університету Ушинського майже 100 років є осередком ґрунтовної фізико-математичної підготовки майбутніх учителів математики, інформатики, фізики.

На факультеті здійснюється (очна і заочна) підготовка майбутніх фахівців освітніх ступенів “Бакалавр” і “Магістр “ за спеціальностями:

Детальніше...

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології

gerbШановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 10-х і 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 24 лютого 2018 року об 11 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Після проведення тестування досвідченими викладачами буде проведено якісний аналіз помилкових відповідей майбутніх абітурієнтів, з результатами якого учні одразу будуть ознайомлені.

Для участі в навчальному тренінгу-тестуванні учням необхідно зареєструватися до 22 лютого 2018 року за телефонами 048-7054668; +38 067 892 3216 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (повідомити ПІБ учасника, місце навчання).

 

ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ - 2018

Запрошуємо випускників, їх батьків і всіх бажаючих взяти участь у цьому заході, який відбудуться 16 березня 2018 року о 14-00 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, актова зала. Буде проведено презентацію спеціальностей факультетів і правил прийому до університету у 2018 році.

Детальніше...

На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові спеціалізації

На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові спеціалізації: 012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА» ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1. Дошкільна освіта. Логопедія

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Логопед.

 

Детальніше...

Шановні абітурієнти!

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року триватиме з 06 лютого до 19 березня. Унесення змін до реєстраційних даних – з 06 лютого до 02 квітня 2018 року.

ЗНО-2018. Реєстрація

Детальніше...

Регіональний конкурс на кращу творчу роботу

Шановні абітурієнти!

 

Університет з 7 листопада 2017 року проводить регіональний конкурс на кращу творчу роботу на суспільствознавчу (соціологічну) тематику серед учнів 11 класів (див. Положення про конкурс).  

Детальніше...

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory