Одеський професійний ліцей сфери послуг Університету Ушинського запрошує на навчання...

Одеський професійний ліцей сфери послуг Університету Ушинського запрошує на навчання...

Детальніше...

В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Рішенням засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол від 18 січня 2018 року за № 81/2) Університету Ушинського надано право підготовки бакалаврів за спеціальністю  «Публічне управління та адміністрування».

Для вступу на зазначену спеціальність необхідно буде подати сертифікати ЗНО з таких дисциплін: українська мова та література; математика; за вибором – іноземна мова або історія України.

Детальніше...

Фізико-математичний факультет оголошує набір на 2018-2019 навчальний рік!

Фізико-математичний факультет університету Ушинського майже 100 років є осередком ґрунтовної фізико-математичної підготовки майбутніх учителів математики, інформатики, фізики.

На факультеті здійснюється (очна і заочна) підготовка майбутніх фахівців освітніх ступенів “Бакалавр” і “Магістр “ за спеціальностями:

Детальніше...

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології

gerbШановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 10-х і 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 24 лютого 2018 року об 11 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Після проведення тестування досвідченими викладачами буде проведено якісний аналіз помилкових відповідей майбутніх абітурієнтів, з результатами якого учні одразу будуть ознайомлені.

Для участі в навчальному тренінгу-тестуванні учням необхідно зареєструватися до 22 лютого 2018 року за телефонами 048-7054668; +38 067 892 3216 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (повідомити ПІБ учасника, місце навчання).

 

ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ - 2018

Запрошуємо випускників, їх батьків і всіх бажаючих взяти участь у цьому заході, який відбудуться 16 березня 2018 року о 14-00 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, актова зала. Буде проведено презентацію спеціальностей факультетів і правил прийому до університету у 2018 році.

Детальніше...

На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові спеціалізації

На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові спеціалізації: 012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА» ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1. Дошкільна освіта. Логопедія

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Логопед.

 

Детальніше...

Шановні абітурієнти!

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року триватиме з 06 лютого до 19 березня. Унесення змін до реєстраційних даних – з 06 лютого до 02 квітня 2018 року.

ЗНО-2018. Реєстрація

Детальніше...

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory