На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові спеціалізації

Шановні абітурієнти!

На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відкрито нові додаткові  спеціалізації:

012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА» ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1. Дошкільна освіта. Логопедія

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Логопед.

Ø вихователем у дошкільних навчальних закладах;

Ø вчителем-логопедом в дошкільних навчальних закладах, приватних дошкільних закладах, спеціалізованих дошкільних закладах, центрах раннього розвитку дитини, спеціальних логопедичних дошкільних закладах, реабілітаційних закладах, дитячих будинках, інтернатах для дітей з особливими потребами.

2. Дошкільна освіта. Психологія

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Практичний психолог.

Ø вихователем у дошкільних навчальних закладах;

Ø  Практичним психологом   в дошкільних навчальних закладах, приватних дошкільних закладах, спеціалізованих дошкільних закладах, центрах раннього розвитку дитини.

3. Дошкільна освіта. Сімейне виховання

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Сімейний педагог (Гувернер).

Ø сімейним вихователем (гувернером);

Ø вихователем дитячих будинків;

4. Дошкільна освіта. Культурно-дозвіллєва діяльність

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Аніматор,  організатор свят, дитячих заходів

Випускник може працювати:

Ø  вихователем у дошкільних навчальних закладах;

Ø    режисером дитячих свят та розваг (постановником різних видів театру, організатором тематичних вечорів, ігрових видовищ та розважальних програм);

Ø керівником гуртка і керівником самодіяльного об’єднання (клубу за інтересами);

5. Дошкільна освіта. Інклюзівна освіта

Випускник може працювати:

Ø  Вихователем дітей раннього і дошкільного віку.

Ø    Помічником вихователя з інклюзивної освіти в спеціалізованих дошкільних закладах, центрах раннього розвитку дитини; реабілітаційних закладах, дитячих будинках, інтернатах для дітей з особливими потребами.

6. Дошкільна освіта. Дитячий туризм

Вихователь дітей раннього і дошкільного віку. Організатор  дитячого та сімейного туризму;

Випускник може працювати:

Ø  Вихователем дітей раннього і дошкільного віку.

інструктором з дитячого та сімейного туризму;

Ø менеджером у туристичних фірмах з організації дитячого та сімейного туризму;

Ø організатором та супроводжуючим екскурсійних дитячих та сімейних груп в Україні та за кордоном.