Новини

26-29 квітня 2016 року у м. Рівне відбувся ІV заключний тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2015-2016 рр. серед чоловіків вищої ліги. Напруженим видався вирішальний тур для команди нашого університету «Буревісник», яка дебютувавши минулого сезону у вищій лізі та протягом трьох останніх турів утримувала лідируючі позиції. За результатами цього туру команда «Буревісник» зайняла І місце. Проте, за результатами чотирьох турів команда стала третьою та завоювала бронзові медалі Клубного чемпіонату України у вищій лізі. Існує імовірність, що наступного сезону наша команда разом з командами «КДПУ-Кіровоград» (м. Кіровоград) та «СумДу» (м. Суми), які зайняли І та ІІ місця чемпіонату, буде представляти м. Одеса у супер-лізі Клубного чемпіонату України.

Останнє вимагає певного посилення складу команди та її матеріально-технічного забезпечення. Кольори університету у складі команди «Буревісник» захищали майстри спорту України Олександр Жуковський, Юрій Тетеря та Олексій Дегтярьов, головний тренер команди – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, лікувальної фізкультури та спортивної медицини Романчук Олександр Петрович. Підсумки чемпіонату у таблиці.

«КДПУ-КІРОВОГРАД», м. Кіровоград

«СумДУ», м. Суми

«БУРЕВІСНИК», м. Одеса

СК «ПОЛІТЕХНІКА», м. Львів

«КРИГЕР», м. Бердичів

«СТАНДАРТ», м. Харків

«МЕДЛАЙФ-ВОДНИК», м. Рівне

«ТАЙФУН», м. Умань

«БОЛЬШАЯ ИГРА», м. Дніпропетровськ

«ЛІДЕР-ДЮСШ-3», м. Київ

«БРАНД-МАСТЕР», м. Київ

«Буковина», м. Миколаїв

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату!

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур