Регіональна школа-семінар та конкурс наукових проектів студентів з проблем фізичного виховання, спорту та здоров’я людини

 Кафедрою теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, проведено регіональну школу-семінар та конкурс наукових проектів студентів з проблем фізичного виховання, спорту та здоров’я людини. У заходах прийняли участь студенти нашого університету, 2 і 3 років навчання напряму підготовки  6.010201 «Фізичне виховання»; спеціальності 8.01020101 «Фізичне виховання», члени студентського наукового гуртка кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін; представники системи фітнес-клубів «Формула», «Стрєкоза» (м. Одеса), студенти вищих навчальних закладів м. Одеси (ОНПУ, ОДЕкУ, ОНАХТ).

      Регіональна школа-семінар та конкурс наукових проектів пройшли у два етапи: І етап, школа-семінар; ІІ етап, конкурс наукових проектів студентів.

   Підготовку та проведення регіональної школи-семінару та конкурсу наукових проектів здійснили викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін зав. кафедри, доктор педагогічних наук, професор Джуринський П.Б., кандидат педагогічних наук, викладач Подгорна В.В., кандидат педагогічних наук, доцент Ігнатенко С.О., кандидат педагогічних наук, викладач Дроздова К.В.

     За умовами конкурсу студенти повинні були розробити і підготувати до захисту творчий науковий проект за напрямами:

  • фізичне виховання різних груп населення;
  • сучасні аспекти і перспективи розвитку в окремих видах спорту;
  • фізична реабілітація та лікувальна фізична культура;
  • здоровий спосіб життя і здоров’я людини

      Наукові проекти оформлювалися згідно вимог до індивідуального науково-дослідного завдання кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін.

       За результатами конкурсу в усіх номінаціях здобули перемоги і виграли  призові місця студенти факультету фізичного виховання та факультету фізичної реабілітації, а також члени студентського наукового гуртка кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін.

Фізичне виховання різних груп населення

  1 місце Майлатова Марина, студентка 1 року навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Фізичне виховання), ОС Магістр,  факультету фізичного виховання» з доповіддю «Вплив занять з настільного тенісу на прояв силових здібностей студентів»  (Науковий керівник: д.пед.н., професор Джуринський П.Б.)

  2 місце Дегтяр Марта, студентка 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Використання техніки «пілатес» на заняттях фізичного виховання в ВУЗах» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

       3-4 місце Варчук Анатолій, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Проблема гіподинамії в шкільному віці» (Науковий керівник: к.пед.н., Дроздова К.В.)

  3-4 місце Кобусь Крістіан, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Використання засобів спортивної гімнастики в процесі фізичного виховання молодших школярів» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.).

           Сучасні аспекти і перспективи розвитку в окремих видах спорту

   1 місце Гербей Валентина, студентка 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичного виховання з доповіддю «Розвиток регбі в Одеській області» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

   2 місце Бурдюжа Софія, студентка 2 року навчання, спеціальності 8.01020101 «Фізичне виховання», ОС Магістр, факультету фізичного виховання» з доповіддю «Профілактика порушень постави у підлітків засобами оздоровчого плавання» (Науковий керівник: д.пед.н., професор Джуринський П.Б.)

  3-4 місце Ютіш Андрій, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичного виховання з доповіддю «Проблема допінгу в легкій атлетиці» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

   3-4 місце Крушельніцький Олексій, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичного виховання з доповіддю «Карате в Олімпіаді 2020» (Науковий керівник: к.пед.н., доцент Ігнатенко С.О.)

Фізичної реабілітація та лікувальна фізична культура

   1 місце Міхіна Анастасія, студентка 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Зняття стресу засобами фізичної культури» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

  2 місце Янко Дмитро, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Зняття стресу засобами фізичної культури» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

   3 місце Ступак Олександр, студент 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Використання ідеомоторних вправ в процесі фізичної реабілітації» (Науковий керівник: к.пед.н., Кучеренко Г.В.)

Здоровий спосіб життя і здоров’я людини

   1 місце Кліщук Олена, студентка 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Вплив екологічного стану в Україні на здоров’я населення» (Науковий керівник: к.пед.н., Подгорна В.В.)

  2 місце Демченко Тетяна, студентка 2 року навчання, спеціальності 8.01020101 «Фізичне виховання», Ос Магістр, факультету фізичного виховання» з доповіддю «Профілактика порушень стану здоров’я засобами вправ у воді» (Науковий керівник: к.пед.н., Саламатов П.В.)

   3 місце Веремєєва Діана, студентка 3 року навчання, напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання», факультету фізичної реабілітації з доповіддю «Спортивна аеробіка в системі оздоровлення населення» (Науковий керівник: викладач Богатов А.О.)

Останнє оновлення: Четвер, 24 листопада 2016, 19:39
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius
tempus pedpresa mon.gov observatory