МУЗИКА, ЩО ЄДНАЄ

У рамках тижнів Німеччини в Україні в Одесі пройшов конкурс «Музика єднає нас!» на краще виконання творів німецьких композиторів. Організатором конкурсу виступив Німецький культурний центр благодійного фонду «Баварський дім.  Одеса». Конкурс проводився під патронатом Посольства Німеччини в Україні та почесного консульства цієї країни в Одесі з метою збагачення в юних музикантів уявлень про музичну культуру і творчі здобутки Німеччини в минулому та сучасності, посиленні інтересу до німецького музичного мистецтва різних епох та стилів, підтримки обдарованої молоді Одещини. Серед переможців конкурсу значна кількість студентів факультету музичної та хореографічної освіти. Лауреати в номінації «Академічний вокал» :

І премія –  Мария Гришко (Толстова Н.М., конц.. Чеменян Г.П.);

ІІ премія – Ілона Шостак (викл. Чеменян Г.П.);

Иван Сантарлы (викл..Лебедева І.О., конц. Станко Т.А.);

Мария Удовенко (викл. Чеменян Г.П., конц. Марушко М.).

В номінації «Фортепіано»:

І премія – Пан Шен (викл. Реброва О.Є);

ІІІ премія - Мария Удовенко (викл.Гринченко А.Є.);

Вапняр Олексій (викл. Горожанкіна О.Ю.).

Наші щирі вітання й побажання подальших успіхів усім переможцям та їх викладачам!

Останнє оновлення: Субота, 10 грудня 2016, 10:32
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius