Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017» триває

Протягом 20 років в Україні щорічно проводиться конкурс «Учитель року», який став традиційним святом педагогічної творчості. Цього року вчителі змагалися за звання «Учитель року-2017» у номінаціях:«Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта». З 12 по 16 грудня 2016 року проходив ІІ (обласний) тур конкурсу, в якому взяв участь 41 педагогічний працівник.

Протягом п’яти днів на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів та закладів освіти м. Одеси проходили конкурсні випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Майстер – клас», «Практична робота», «Урок», «Навчальний проект», на яких учасники конкурсу демонстрували свою фахову та методичну майстерність, володіння дидактичними і фаховими знаннями, свої методичні знахідки та вміння транслювати власний досвід, проектувати дослідницько - пошукову діяльність учнів, доцільність використання інноваційних педагогічних технологій.

Переможцем  в  номінації «Музичне мистецтво» став випускник музично-педагогічного  факультету Трубніков Максим Валерійович, вчитель музичного мистецтва  Одеської гімназії №9.

Колектив факультету від щирого серця  вітає Максима Вікторовича з перемогою та почесним званням «Учитель року – 2017» та бажає невичерпної енергії, творчого натхнення та успіхів на ІІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»!

Пишаємося нашими випускниками!

Останнє оновлення: Понеділок, 26 грудня 2016, 17:58
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius