Випускник Університету Ушинського Андрій Ягодка на міжнародному турнірі з фехтування гідно представив спортивну еліту України

У чоловічій першості єдиним представником від України був одесит Андрій Ягодка. Наш земляк почав свою участь в турнірі з перемог в груповому етапі, та врешті-решт став 18-м номером кваліфікації. У турі прямого вибування в 1/32 фіналу наш шабліст виграв спочатку у італійця Франческо Бонсанто зі рахунком 15:13, а опісля – у француза Болада Апіті з рахунком 15:14. В 1/8 турнірній таблиці Андрій Ягодка не вистачило одного удару, щоб пройти в наступний тур – український шабліст поступився німцеві Домініку Коху з рахунком 14:15. Таким чином, одесит став 12-им на етапі Гран-прі в Мексиці.

Турнір проводився з метою популяризації та розвитку фехтування, підвищення спортивної майстерності, виявлення найсильніших спортсменів, а також обміну досвідом між провідними спортсменами і тренерами.

Вітаємо випускника факультету фізичної культури та реабілітації нашого університету Андрія Ягодку та бажаємо подальших успіхів!

Останнє оновлення: Четвер, 29 грудня 2016, 18:54
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius