IX Міжнародний конкурс снігової скульптури

Команда студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського привезла "бронзу" з Міжнародного університетського конкурсу снігових скульптур, який проходив в китайському місті Харбіні з 1 по 4 січня 2017 року. Нашим студентам довелося змагатися з учасниками 57 команд, які представляли університети різних країн світу. Конкурс снігових скульптур в рамках Харбіну фестивалю снігу проводять вже 15 років. Команда Університету Ушинського четвертий рік поспіль є єдиним представником України на цьому змаганні. Нашу країну представляли студентки 3 року навчання художньо-графічного факультету – Дарія Гребенюк, Марьянуш Шагінян та Дарина Граненко.

Одесити вразили журі  своїм твором "Шлях до досконалості". Скульптура виконана у вигляді сходів, на останньому щаблі якої стоїть маленька дитина, а на нижніх – багато дорослих людей. Головна ідея в тому, що маленька дитина може стояти на порядок вище багатьох дорослих в духовному плані.

Вітаємо наших призерів!

Редактор Т.М. Перегінчук

Останнє оновлення: Середа, 18 січня 2017, 19:02
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius