Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/01_2017/konfucy/

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/01_2017/konfucy/

КІНОФЕСТИВАЛЬ КИТАЙСЬКОГО КІНО «ПІЗНАЙ ПІДНЕБЕСНУ – 2017» УПЕРШЕ СТАРТУВАВ В ОДЕСІ!!!

20-22 січня 2017 року вперше в Одесі пройшов кінофестиваль з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків Китайської Народної Республіки та України за підтримки Генерального консульства КНР у м. Одесі, Одеської міської ради, а також Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

У день відкриття кінофестивалю Одеську кіностудію, де проходив захід, відвідали почесні гості: Генеральний консул Китайської Народної Республіки пані Чжао Сянжун, консул з питань культури та освіти Юй Чжоулінь, представник МЗС України в Одесі Ржепишевський Костянтин Іванович, заступник голови Одеської обласної ради Димчогло Юрій Дмитрович, директор департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради Боєва Світлана Юріївна, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Чебикін Олексій Якович. З нагоди торжества з привітальною промовою виступили: Генеральний консул Китайської Народної Республіки пані Чжао Сянжун, представник МЗС України в Одесі Ржепишевський Костянтин Іванович та ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Чебикін Олексій Якович.

Захід розпочав міні-концерт, підготовлений студентами Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, які продемонстрували неперевершений рівень володіння віялом та майстерність хореографічного мистецтва. Першим до показу було запропоновано фільм «Нечесних прошу не турбувати».

Другого дня всі бажаючі мали змогу поринути в далекий Китай крізь призму кінопроектора та переглянути такі фільми: «Слід панди», «Врятувати генерала Яна», «Цар мавп».

Третій день кінофестивалю розпочався комедією «Подорож на Захід», продовжився фільмом про справжнє кохання, яке не знає перепон, «Дорога додому» і завершився показом фільму «Під гілками глоди».

Подібні заходи сприяють поглибленню знань цінителів культури і філософії Піднебесної, їх наближенню до світу сучасного китайського кіно, зміцненню дружніх стосунків і співпраці між КНР та Україною.

Сподіваємось продовжити започатковану традицію у наступному році!

Директор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Директор «Інституту Конфуція» з китайського боку Дін Сінь

{gallery}01_2017/konfucy/{/gallery}

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур