Вітаємо студентів факультету фізичної реабілітації нашого університету

ІІ місце на Міжнародному турнірі з вільної боротьби

Вітаємо студента факультету фізичної реабілітації нашого університету Максима Маркуша, який зайняв ІІ місце на Міжнародному турнірі з вільної боротьби у категорії 70 кг. Змагання проходили у Румунії 20.01.2017 року.

ІІ місце у чемпіонаті України з боротьби самбо

02-05 лютого 2017 року в Одесі відбувся чемпіонаті України з боротьби самбо. Вітаємо студента факультету фізичної реабілітації нашого університету Наумова Сергія за ІІ місце серед юніорів старшого віку у ваговій категорії 74 кг.

Призери чемпіонату України з греко-римської боротьби

02-04 лютого 2017 р. у м. Харкові пройшов чемпіонат України серед дорослих до 23 років з греко-римської боротьби. Вітаємо студентів факультету фізичної реабілітації нашого університету Магомедова Руслана зайнявшого ІІ місце та Величко Василя зайнявшого ІІІ місце.

І місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

08 лютого 2017 р. у м Хмельницькому пройшов чемпіонат України з вільної боротьби, де студент факультету фізичної реабілітації нашого університету зайняв І місце. Вітаємо переможця Василя Михайлова та його керівника заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, доцента кафедри дефектології та фізичної реабілітації Тодорова Петра Івановича.

Останнє оновлення: Четвер, 16 лютого 2017, 12:06
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius