Творча молодь Одещини – 2017

Філологічний факультет Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського ряснiє талановитою молоддю. I вона в черговий раз це довела на практиці!

22 лютого  в залі Одеської обласної філармонії відбулося вручення премій "Творча молодь Одещини – 2017". Випускники і студенти нашого факультету були представлені в декількох номінаціях та отримали призові місця.

Випускники та студенти нашого Університету були представленні в багатьох номінаціях та отримали призові місця, а саме :

1. Номінація «Спортсмен року» - студент факультету фізичного виховання Гілевич Віталій;
    2. Номінація «творча особистість року» - аспірант та співробітник університету Ткаченко Катерина, яка також була ведучою даної премії;
    3. Номінація «Нестандартна творчість року» - випускник факультету початкового навчання Цвєтков Геннадій;
    4. Номінація «Флешмоб року» - Ми обираємо СВІТ без війни, проведений в рамках Школи вожатського складу 2016;
    5. Номінація «Ведучий року» - студентка 3 курсу філологічного факультету Доскочинська Тетяна.

Останнє оновлення: Субота, 04 березня 2017, 10:36
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius