Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/04_2017/IMG_5937.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//04_2017/IMG_5937.JPG

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Хореографія»: результати та переможці.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального році» на базі факультету музичної та хореографічної освіти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 03 по 06 квітня 2017 року проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» (далі Олімпіада).

{gallery}/04_2017/IMG_5937.JPG{/gallery}

До участі в Олімпіаді було подано 37 заяв від студентів 12 ВНЗ України, а саме: Бердянського державного педагогічного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Ніжинського державного  університету імені Миколи Гоголя, Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Університету Ушинського, Херсонського державного університету, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Учасники змагалися за двома номінаціями:

Перша номінація: «Базовий рівень фахових хореографічних компетентностей», у якій змагалися студенти 1, 2, 3 років навчання у ВНЗ.

Друга номінація: «Вищій рівень фахових хореографічних компетентностей», у якій змагалися студенти четвертого року навчаня баклавріату та студенти магістратури.

Змагання передбачали участь конкурсантів у двох турах:

- хореографічно-виконавському: «Художня картина світу засобами хореографії»  (малі форми);

- композиційно-педагогічному: «Українська тема в хореографії: сучасна інтерпретація».

Усі конкурсанти продемонстрували достойний рівень фахових компетентностей за обраною спеціальністю − «Хореографія». Перший тур засвідчив достатньо якісну виконавську підготовку студентів, а другий тур − їхні уміння працювати з колективом.

Переможцями Олімпіади стали:

-у номінації «Базовий рівень фахових хореографічних компетентностей»:

1 місце

Калугіна Марина

Південноукраїнський національний педагогічний університет                               імені К. Д. Ушинського

88, 8 балів

2 місце

Гузь Оксана

Ніжинський державний  університет імені Миколи Гоголя

88,52 бали

3 місце

Свістун Максим

Уманський державний педагогічний  університет імені Павла Тичини

86,57 балів

- уномінації «Вищій рівень фахових хореографічних компетентностей»:

1 місце

Прусова Леся

88, 93 бали

2 місце

Яковенко Микола

Херсонський державний

88,52 бали

3 місце

Судак Інна-Іванна

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

83,54 бали

Інші студенти кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського також продемонстрували дуже достойний рівень, а саме:

• студентка Швидка Карина посіла 4 місце з результатом 83,46 балів;
  • студентка Міщенко Ганна посіла 5 місце з результатом 83,34 бали;

Студенти Сілайчева Олена (80, 38 балів), Рошкальова Віта (75,5 балів), які брали участь у першій номінації, Маркова Наталія (80, 39 балів), що брала участь у другій номінації, також показали дуже цікаві композиції та продемонстрували якісний рівень виконавства, що було достойно оцінено кваліфікованим складом членів журі.

Вітаємо переможців та учасників Олімпіади та їхніх художніх керівників-викладачів:

- Лісовську Ніну Юріївну, старшого викладача кафедри музичного мистецтва і хореографії;

- Мікулінську Ольгу Сергіївну, в.о. доцента кафедри музичного мистецтва і хореографії;

- Якубу Юлію Володимирівну, викладача кафедри музичного мистецтва і хореографії.

Відгуки та пропозиції щодо проведення олімпіади можна надсилати на

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур