Партнери університету

  Іноземні партнери
1 Королівський технологічний інститут (м. Стокгольм, Швеція)
2 Гомельський державний університет імені Ф. Скорини (м. Гомель, Республіка Білорусь)
3 Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (м. Мінськ, Республіка Білорусь)
4 Поліський державний університет (м. Пінськ, Республіка Білорусь)
5 Інститут фізики та хімії Болгарської Академії Наук (м. Софія, Болгарія) 
6 Шуменський університет імені Костянтина Преславського (м. Шумен, Болгарія)
7 Аріельський університетський центр Самарії (м. Аріель, Ізраїль)
8 Інститут наук імені Вейсмана (Реховот, Ізраїль)
9 Фонд Ромуальдо Дель Б’янко (Флоренція, Італія)
10 Університет «Туран» (м. Алмати, Казахстан)
11 Харбінський технічний університет (м. Харбін, Китайська Народна Республіка)
12 Тригорський університет (м. Їчан, провінція Хубей, Китайська Народна Республіка)
13 Чжецзянський педагогічний університет (Китайська Народна республіка)
14 Чжухай Хунці вища школа (Китайська Народна Республіка)
15 Цзяоцзуоський спеціальний заклад вищої педагогічної освіти (Китайська Народна Республіка)
16 Чжухай коледж мистецтв (Китайська Народна Республіка)
17 Даляньська школа мистецтв (м. Далян, Китайська Народна Республіка)
18 Головне управління Інститутів Конфуція в Китаї (м. Пекін, Китайська Народна Республіка)
19 Інститут менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія)
20 Вільнюський едукологічний університет (м. Вільнюс, Литва)
21 Вільнюський університет (м. Вільнюс, Литва)
22 Вільнюський бізнес коледж (м. Вільнюс, Литва)
23 Університет Вітовта Великого (м. Каунас, Литва)
24 Державний педагогічний університет «Іон Крянге» (м. Кишинеу, Молдова)
25 Інноваційно-педагогічний центр “ІОН Гроза” (м. Кишинів, Молдова)
26 Товариство Гельмгольца науково-дослідних центрів Німеччини (Німеччина) 
27 Витватерсранд університет (м. Йоганнесбург, Південноафриканська Республіка)
28 Університет Марії Кюрі-Складовської (м. Люблін, Польща)
29 Луїсвільський університет (Луїсвіль, США) 
30 Мідлесекський коледж (США)
31 Університет Сан-Хосе (США)
32 Технологічний університет міста Тампере (м. Тампере, Фінляндія)
33 Або Академія (м. Турку, Фінляндія)
34 Ліонський університет Клода Бернара (Франція)
35 Університет м. Берн (м. Берн, Швейцарія)
36 Посольство Литовської Республіки в Україні
37 Ізраїльський культурний центр в Одесі (Держава Ізраїль)
38 Одеське відділення Гуманітарної організації «Туркмени світу»
39 Міжнародна асоціація університетів
40 Шведська національна наукова асоціація
41 Міжнародна асоціація університетів Європи «Magna Charta Observatory»
42 Східноєвропейська асоціація університетів
43 AGEC- «Європейське об’єднання хорових товариств із суспільної діяльності» 
44 Міжнародна асоціація університетів Центральної та Східної Європи 
45 Комітет з вищої освіти та наукових досліджень Ради Європи (м. Страсбург)
46 Міжнародна організація педагогічних університетів
47 Талуарська асоціація університетів 
48 Університет інформатики та мистецтв (м. Лодзь, Польща)
49 Поморська академія Слуцьку (Польща)
50 Універистет "Дунеря де Жос" (м. Галац, Румунія)

 

Українські партнери універcитету

1 Південний науковий центр Національної академії педагогічних наук України
2 Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
3 Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації
4 Депратамент освіти і науки Одеської міської ради
5 Управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради Полтавської області
6 Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
7 Всеукраїнське громадське об`єднання “Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки», м. Київ (сайт: http://Od.gum-ped.ru)
8 Міський благодійний фонд «Молода громада» м. Одеси
9 Громадська організація «Інститут глибинної психології та методів психокорекції»
10 Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
11 Миколаївський державний університет імені В. О. Сухомлинського
12 Управління освіти Кременчуцької міської ради
13 Громадська організація «Одеська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд»
14 Громадська організація «Спортивний клуб Одеської національної академії харчових технологій «Технолог»
15 Державний архів Одеської області
16 Благодійний фонд соціальних програм «ХХІ століття» - Кризовий центр для підлітків м. Одеси
17 Одеське товариство Єврейської культури
18 Одеський благодійний фонд реабілітації та соціальної адаптації громадян без визначеного місця проживання «Шлях до дому»
19 Благодійна організація «Школа «ОР САМЕАХ»
20 Компанія «Южноукраинский медиа холдинг» (сайт: http://reklama-holding.com.ua)
21 Асоціація університетів України
22 Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради
23 Дитячий спеціалізований клінічний санаторій «Хаджибей»
24 Одеський державний університет внутрішніх справ
25 Одеський національний медичний університет
26 Волинський національний університет імені Лесі Українки
27 Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
28 Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова
29 Благодійний фонд «ГЕН-3000»
30 Інститут педагогіки та психології Національного педагогічного університет імені М. П. Драгоманова
31 Інститут археології НАН України
32 Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
33 Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка
34 Одеський археологічний музей НАН України
35 Слов’янський державний педагогічний університет
36 Одеський обласний наркологічний диспансер
37 Клінічний санаторій імені В.П.Чкалова
38 Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
39 Миколаївський державний університет імені В. О. Сухомлинського
40 Республіканський вищий навчальний заклад «Кримський гуманітарний університет»
41 Державний заклад "Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова"
42 Чорноморський державний універистет імені Петра Могили
43 ТОВ "Агенція бізнес співпраці"
44 Одеський національний морський університет
Навчальні заклади комплексу "Педагог"
1 "Кілійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Одеської області №4
2 Малобілозерська обласна гімназія інтернатного типу «Дивосвіт» Василівського р-ну Запорізької області
3 НВО імені В. Чорновола (експериментальна ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання) м. Южне (колишня школа №4)
4 Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» Ямпільського району Вінницької області
5 Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського Обласний гуманітарний ліцей
6 Одеський навчально-виховний комплекс №1 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області
7 Одеська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області
8 Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія»
9 Гімназія №1 с.Нерубайське Біляївського району Одеської області
10 Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області (колишня гімназія №3)
11 Одеська гімназія № 7 Одеської міської ради Одеської області
12 Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області
13 Одеський НВК №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької, англійської мов - дошкільний заклад»
14 Одеська спеціалізована загальноосвітня школа №21 І-ІІІ ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області
15 ВКНЗ «Балтське педагогічне училище»
16 ВКНЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище»
17 ВКНЗ «Одеський педагогічне училище»

The educational complex consisting of: South National Pedagogical University Ushinski and Military Academy (Odessa)
Educational institutions , which concluded cooperation agreements  buy a research paper

1 Zelenogorskoe school of I- III levels Lyubashevsky of Odessa Oblast
2 Private Institution " Odessa private school I- III . - High School " Black Sea "
3 Odessa regional high sports school " Olympian "
4 Odessa municipal institution " Orphanage " Perlinka " Odessa City Council
5 Skosarivska school of I- III levels Mykolayiv district of Odessa region
6 Andreevo Ivanovo - educational complex " school of I- III levels - pre-school education" Mykolayiv district of Odessa region
7 Educational Complex " school of I- III levels - high school " Lyubashevka town of Odessa region
8 Educational Complex " school of I- III levels - high school " village . Lyubashevka Odessa Oblast
9 Antonyukivska school of I- III levels Mykolayiv district of Odessa region
10 Stryukivska school of I- III levels Mykolayiv district of Odessa region
11 sharing school I- III grades № 3 sharing the City Council of Odessa region
12 school I- III level . Vynohradivka Artsyz of Odessa Oblast
13 school I- III level . Cam ` yang Artsyz of Odessa Oblast
14 School -III levels Berezivka number 2 in the Odessa region
15 school I- III grades № 1 Berezivka Odessa Oblast
16 School -III levels Berezivka number 3 in the Odessa region
17 Odessa school № 41 -III levels in Odessa Odessa City Council area
18 Odessa school № 22 -III levels in Odessa Odessa City Council area
19 school I- III level . Alexandrovka Kominternivskyi of Odessa Oblast
20 Educational Complex " Baltskaya school I-III college № 3 " Baltic Odessa District Council area
21 Nonschool school " Child- youth sports school " Lokomotiv " Kotovsk Odessa Oblast
22 Educational Complex " Baltskaya school of I-III number 2 - High School " Baltic Odessa District Council area
23 Specialized School № 99 degrees from the Intensive English Language of Odessa
24 Law High School Odessa Odessa Odessa City Council area
25 Odessa Educational Complex number 13 " School I-III - High School "
26 Odessa gymnasium № 4 Odessa Odessa City Council area
27 Odessa specialized school № 40 -III levels in Odessa Odessa City Council area
28 Odessa school № 127 and II stages of the Odessa City Council of Odessa region
29 Odessa school № 26 -III levels in Odessa Odessa City Council area
30 Odessa school № 27 -III levels in Odessa Odessa City Council area
31 Odessa school № 12 -III levels in Odessa Odessa City Council area
32 School -III levels -high school with. Kamjanka Izmail district of Odessa region
33 Municipal institution " shelter number 1 children's services for children of Odessa City Council"
34 Educational Complex " school of I- III levels - preschool " with. Gullies Tarutino district of Odessa region
35 Educational Complex " school of I- III levels - preschool " with. Free Tarutino district of Odessa region
36 Odessa Educational Complex " Gymnasium № 2 - specialized secondary school degree in the Intensive English Language"
37 Odessa private educational complex " School I-III - college " Enlightenment "
38 Bolgradskiy school of I-III of Odessa region number 2
39 Regional Institution " Specialized Boarding School " Belgorod region gymnasium . GS Rakovsky "
40 School I-III number 7 with specialized training Illichevsk Odessa Oblast
41 Municipal Institution "Odessa general sanatorium boarding school № 6 and II levels for children with scoliosis " Management education and research, Odessa Regional State Administration
42 Odessa school training and production plant number 1 Odessa Odessa City Council area
43 Odessa school № 118 -III levels in Odessa Odessa City Council area
44 Communal establishment of regional shelter for children "Dawn" Services for children Odessa Regional State Administration
45 Regional Institution " Specialized Boarding School " Izmail Regional High School Teachers '
46 Economic Odessa High School in Odessa Odessa City Council area
47 Odessa school training and production centers
48 Odessa High School "Seaside" Odessa Odessa City Council area
49 High school № 1. AP riffle Odessa Odessa City Council area
50 Odessa school № 103 -III levels in Odessa Odessa City Council area
51 Odessa school № 122 -III levels in Odessa Odessa City Council area
52 Municipal extracurricular educational institution " Children's art school № 5 in Odessa"
53 Municipal extracurricular school "Odessa City Palace of Children and Youth Creativity "
54 Municipal extracurricular educational institution " Children's music school № 4 in Odessa"
55 Odessa specialized school № 99 and the degree of the Intensive English Language Odessa Odessa City Council area
56 public school extracurricular "Odessa house of children and teenagers " Dominant "
57 Odessa school № 81 -III levels in Odessa Odessa City Council area
58 Municipal Institution "Odessa Special Boarding School № 93 -III levels for Blind Children" Odessa Oblast
59 Bakshanskyy educational complex " school of I- III levels - pre-school education" Savransky of Odessa Oblast
60 Savranskaya school of I- III levels Savransky of Odessa Oblast
61 school I- III level . Blagoev Ivanovo district of Odessa region
62 Bilynska school of I- III levels Baltic Odessa District Council area
63 Educational Complex " Baltskaya school of I- III grades № 1 Oles Gonchar - High School " Baltic Odessa District Council area
64 Municipal institution " Children and youth sports school of Olympic reserve № 2" of Odessa
65 Odessa Regional Specialized Children and Youth Sports School of Olympic Reserve
66 Maritime school of I- III levels Belgorod -Dniester region Odessa region
67 Junior Sports School education department Kotovsk City Council of Odessa region
68 Odessa school № 48 -III levels in Odessa Odessa City Council area
69 School -III levels Rauhivka Berezovsky town of Odessa Oblast
70 Educational Complex " school of I- III levels - high school " village Kominternivske Odessa region.
71 Odessa school № 25 -III levels in Odessa Odessa City Council area
72 Odessa Educational Complex "Sea High School - Secondary School № 24 -III levels " Odessa Odessa City Council area
73 Nonschool institution " Children and Youth School of Olympic Reserve " Dynamo " athletics
74 State Educational Institution " Odessa academic center № 14»
75 Municipal Institution " Child- youth sports school № 2 swimming Komsomolsk , Poltava City Council area
76 Odessa specialized school № 69 -III levels of Intensive English Language Odessa Odessa City Council area
77 Odessa gymnasium № 5 Odessa Odessa City Council area
78 Educational Complex " Regular school I-III , pre- school " Intellect "
79 Odessa school № 100 -III levels in Odessa Odessa City Council area
80 Odessa school № 72 and II stages of the Odessa City Council of Odessa region
81 Odessa private educational complex " School I-III of Foreign Languages ??, preschool educational institution " Antarctica "
82 Odessa school № 105 -III levels in Odessa Odessa City Council area
83 Odessa gymnasium № 9 Odessa Odessa City Council area
84 Odessa Specialized Secondary Music boarding school of Professor P. Stolyarskiy
85 Odessa school № 8 I-III of Odessa Odessa City Council area
84 Odessa Specialized Secondary Music boarding school of Professor P. Stolyarskiy
85 Odessa school № 8 I-III of Odessa Odessa City Council area
86 Odessa secondary boarding school № 93 -III levels for Blind Children
87 Odessa school training and production plant number 1 Odessa Odessa City Council area
88 Odessa school training and production plant number 2 in Odessa , Odessa City Council area
89 Odessa school № 52 -III levels in Odessa Odessa City Council area
90 Odessa school № 37 -III levels in Odessa Odessa City Council area
91 Odessa specialized school I-III " Educational Resources and Technological Training » № 94 in-depth study of Hebrew and Computer Odessa Odessa City Council area
92 Odessa school № 44 -III levels in Odessa Odessa City Council area
93 Nerubayske educational complex Bilyaivka of Odessa Oblast
94 Odessa Educational Complex number 292 " Preschool education institution" Child care "№ 268 Odessa Odessa City Council area
95 Odessa Educational Complex number 292 " Preschool education - specialized school degree in the Intensive English Language " Odessa Odessa City Council area
Останнє оновлення: П'ятниця, 18 листопада 2016, 19:25
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius
tempus pedpresa mon.gov observatory