Нагороди університету

За видатні заслуги в підготовці педагогічних кадрів у 1945 році Постановою Уряду України Одеському педагогічному інституту було присвоєно ім’я видатного вченого-педагога – Костянтина Дмитровича Ушинського.

У 1970 році Одеський державний педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського нагороджено Почесною грамотою Президії Верховної Ради України.

29 вересня 1994 року Постановою Кабінету Міністрів України на базі Одеського державного педагогічного інституту імені К. Д. Ушинського створено Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

У 2007 році трудовий колектив університету нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну наукову та педагогічну діяльність і трудові здобутки.

Міністерством освіти і науки України й Асоціацією працівників ЗМІ України університет було визнано кращим серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в галузі підготовки науково-педагогічних кадрів та нагороджено дипломом І ступеня з врученням золотої медалі на Всеукраїнському конкурсі «Вища школа-2008».

13 липня 2009 року Указом Президента України університету надано статус національного.

У результаті Інтернет-опитування, яке було проведене турецьким сайтом www.ukraynahaber.com з 1 січня по 31 березня 2011 року, університет, за оцінкою іноземних громадян, був обраний найкращим вищим навчальним закладом України.

У квітні та листопаді 2011 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук України університет було нагороджено гран-прі та золотою медаллю за перемогу в конкурсних номінаціях на міжнародних виставках у м. Києві «Освіта та кар`єра-2011».

За ефективне впровадження міжнародної освітньої програми Intel «Навчання для майбутнього», за сприяння формуванню інформаційного суспільства в Україні в 2011 році університет нагороджено дипломом.

У березні 2012 року за участь у 10-му Українському фіналі Міжнародної олімпіади з турецької мови, під час якого університетська збірна посіла 2-е місце, нагороджено Грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

На виставці «Сучасна освіта в Україні-2012» університет отримав диплом переможця за реалізацію проекту «Міжнародні освітні програми як каталізатор інформатизації педагогічного університету».

У ході XVІ Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні – 2013», що відбулася в лютому 2013 року у Києві, університет нагороджено золотою медаллю в конкурсній номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

У березні 2013 року за результатами конкурсу, що проводився Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією наук України й компанією «Виставковий Світ» у межах ІV Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2013", університет отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показником індексу Гірша у Scopus.

Останнє оновлення: Вівторок, 18 лютого 2014, 23:00
fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius
tempus pedpresa mon.gov observatory