Здобутки студентів

Команда з плавання Університету Ушинського – бронзовий призер Універсіади України !!!

  21-24 квітня у м. Києві, на базі спорткомплексу Національного технічного університету «КПІ», відбулися фінальні змагання XIII літньої Універсіади України 2017 року з плавання. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією плавання України.

Детальніше...

Вітаємо команду плавців Університету Ушинського – переможців першості області з плавання серед ВНЗ !!!

18-20 квітня 2017 р. у басейні Національного університету «Одеська морська академія», в межах ХХV обласних студентських ігор, був проведений чемпіонат серед вищих навчальних закладів з плавання. У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів м. Одеси ІІІ-ІV рівня акредитації. 

Детальніше...

Вітаємо студентів фізико-математичного факультету!

Студента ОС «бакалавр» спеціальності 6.040203 Фізика* МЕЛЬНИЧЕНКО Володимира Олексійовича та Студентку ОКР «спеціаліст» спеціальності 014 Середня освіта (Фізика) РОМАЩЕНКО Катерину Володимирівну

Детальніше...

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія»

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» КАЛУГІНУ МАРИНУ, яка посіла 1 місце.


 

Детальніше...

Вітаємо Бентоббала Геннадія з перемогою!!!

Вітаємо з перемогою у Чемпіонаті України  з годзю-рю карате,  студента третього року навчання  факультету фізичного виховання

Бентоббала Геннадія, який виборов для нашого університету друге місце.

 

 

Детальніше...

Талановиті музиканти − переможці фестивалю-конкурсу у Словаччині

Студентка 1 курсу магістратури факультету музичної та хореографічної освіти Аліна Падалка та аспірантка кафедри музичного мистецтва і хореографії Лі Ює взяли участь у ХІІІ фестивалі-конкурсі у Словаччині «Mountain constellation – aspiration, fantasy, flight». 

 

 

Детальніше...

Вітаємо чемпіонок!!!

На верхню сходинку п’єдесталу перемоги у змаганнях з художньої гімнастики   за програмою XXV обласних студентських ігор серед ВНЗ III - IV  рівнів акредитації  піднялися  студентки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського факультету фізичного виховання.

 

 

 

Детальніше...

fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр eua konfucius
tempus pedpresa mon.gov observatory