Яремчук Наталія Вікторівна

Яремчук Наталія Вікторівна, старший викладач

Вища освіта: Херсонський державний педагогічний університет ім. Н.К.Крупської,1997р., спеціальність -  українська мова і література, кваліфікація - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Науковий ступінь: кандидат філологічних наук

Дисципліни, які викладає:

1.Історія української літератури та критики

2.Історія зарубіжної літератури.

Підвищення кваліфікації: стажування, Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова

Публікації за останні 5 років (основні):

1. Образи вітру й сонця в поетиці романів О.Гончара// Література. Фольклор. Проблеми поетики: Збірник наукових праць.- К.: Акцент, 2008.- Вип.31.- Ч.1.- С.432-438.

2. Романи М.Стельмаха і О.Гончара: константи поетики// Історико-літературний журнал.- Одеса, 2010.- Вип.18.- С.594-600.

3. Специфіка характеротворення в антивоєнних романах О.Гончара// Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Гончарівські читання».- Одеса, 2009.

4. Функції пейзажотворення у романістиці О.Гончара// Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали VI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Гончарівські читання».- Одеса, 2011.

5. Характеротворчий дискурс у романі О.Гончара «Твоя зоря»// Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали VШ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Гончарівські читання».- Одеса, 2013.

Список наукових праць

ст. викл Яремчук Н. В.

1. Романи М.Стельмаха і О.Гончара: константи поетики// Історико-літературний журнал.- Одеса, 2010.- Вип.18.- С.594-600.

2. Характеротворчий дискурс у романі О.Гончара «Твоя зоря» // Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали VIII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Гончарівські читання» (до 95-річчя від дня народження письменника).- Одеса, 2013.

3. Символіка в антивоєнній романістиці О.Гончара // Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали V регіональної студентської науково-практичної конференції «Гончарівські читання».- Одеса, 2010.- С.9-11.

4. Функції пейзажотворення у романістиці О.Гончара // Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали VI Всеукраїнської студентської науково- практичної конференції «Гончарівські читання». - Одеса, 2011.- С.19-23.

5. Концепція єдності неба і землі у романі О.Гончара «Тронка» Магія художнього слова О.Гончара. Матеріали VII Всеукраїнської студентської науково- практичної конференції «Гончарівські читання».- Одеса, 2012.- С.16-19.

6. Тарас Шевченко як реформатор української літературної мови // Феномен Тараса Шевченка у світовому літературному контексті: Збірник студентських праць.- Одеса, 2014. –С.53-57.

7. Творчий доробок Т.Шевченка : сучасні візії // Феномен Тараса Шевченка у світовому літературному контексті: Збірник студентських праць.- Одеса, 2014. –С.57-61.

8. Розвиток комунікативних навичок у роботі з художнім текстом // Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю.- Одеса, 2014.

9. Проблема емансипації жінки у творчості В. Винниченка // Українська культура ХХ – ХІ століття: екзистенційний, компаративний ґендерний аспекти. Матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених. – Одеса, 2014.

10. Своєрідність використання художніх засобів у новелі О.Гончара «Залізний острів» (роман «Тронка») // Гончарівські читання: Збірник наукових статей.-Одеса, 2015.- Вип.9.- С.20-23.

11. Символ дороги у романі О.Гончара «Твоя зоря» // Гончарівські читання: Збірник наукових статей.-Одеса, 2015.- Вип.9.- С.32-35.

12. Фольклорний аспект у «Щоденниках» О.Гончара // Гончарівські читання: Збірник наукових статей.-Одеса, 2015.- Вип.9.- С.26-28.

13. Романтичний ореол жінки в новелістиці О.Гончара // Гончарівські читання: Збірник наукових статей.-Одеса, 2015.- Вип.9.- С.38-41.

14. Українське мовне питання в соціально-культурному аспекті // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю.- Одеса, 2015.- С.119-120.