Доброва Тетяна Георгіївна

• закінчила Одеський інститут народного господарства.
  • кандидат економічних наук,
  • доцент кафедри політичних наук і права.

ІІ Індивідуальні робота.

Навчальна робота. Доброва Т.Г. викладає для студентів Інституту фізики і математики, що опановують спеціалізацію викладача економічної теорії в загальноосвітній школі, такі навчальні курси:

• Мікроекономіка;
  • Макроекономіка;
  • Методика викладання економічної теорії.

Курсові роботи студентів, підготовані під керівництвом Добрової Т.Г., присвячені насамперед проблемам методики викладання економіки у школі. В своїх розробках студенти пропонують активні методи проведення уроків, розробляють презентації тощо.

Має 14 виданих учбових та методичних посібників, серед них такі:

1. Основы экономической теории: учебное пособие / ред. Горняк О.В. Одеса, Одіссей, 2005 (в співавторстві)

2. Економічна теорія: Навчальний посібник  - Одеса, Юридична література, 2006. (в співавторстві)

3. Основи економічної теорії: Навчальний посібник для іноземних студентів - Одеса, ПДПУ, 2007

4. Макроекономічна модель Джона Кейнса: Курс лекцій для студентів економічних спеціальностей - Одеса, ПНПУ, 2010

Наукова робота

В межах планової наукової теми кафедри  «Соціально-політичні проблеми України в контексті глобальних процесів» доц. Доброва Т.Г. працює над розділом «Чинники економічної безпеки України.»

Доц. Доброва має понад 30 наукових праць.

Наукові інтереси:

• соціальна відповідальність українського бізнесу,
  • проблеми функціонування фінансового ринку України,
  • економічна диференціація суспільства та формування середнього класу, як соціальної бази ринкової економіки .

Наукові видання:

1. Макроекономічна модель Джона Кейнса: Курс лекцій для студентів економічних спеціальностей. ПНПУ., Одеса,2010.
  2. Основи економічної теорії: Учбовий посібник – 2-ге видання.// ОДМА, - Одеса,2011.
  3. Соціальна відповідальність українського бізнесу // Гуманітарні науки в освіті музикантів: збірка наукових праць ОДМА. - Одеса: Фенікс, 2011.
  4. Основи маркетингу в малому бізнесі // Менеджмент підприємницької діяльності: навчальнийпосібник для професійної перепідготовки військовослужбовців – Одеса, ООО «Плутон», 2015. – 224 с. – С. 36 - 85 (6,25д.а.)
  5. Бізнес-план для малого підприємництва // Менеджмент підприємницької діяльності: навчальнийпосібник для професійної перепідготовки військовослужбовців – Одеса, ООО «Плутон», 2015. – 224 с. – С. 209-224

Підвищення кваліфікації.

*підвищення кваліфікації в 2013 році на кафедрі економічної теорії Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова.

Особливі досягнення.

1. Нагороджена почесним знаком Знак «Відмінник освіти України» (Посвідчення № 69, наказ Міносвіти № 518 від 01 серпня 1998 р.)

2. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України «за успіхи, досягнуті у справі навчання та виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та активну громадську діяльність» (№ 1383, 2000 рік)

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур