Ільницька Лариса Анатоліївна

align=leftІЛЬНИЦЬКА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА - старший викладач кафедри теорії та методики практичної психології.

Освіта: Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Інститут психології – студентка, спеціальність «Психологія» (2000?2005 рр.).

Професійна активність: В ПНПУ імені К. Д. Ушинського (на той час – Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського) працює з 2005 р. викладачем, а з 2014 р. і до нині – старшим викладачем кафедри теорії та методики практичної психології.

Наукові інтереси: психологія Інтернет-залежності.

Науково-організаційна діяльність: Л. А. Ільницька здійснює керівництво курсовими та дипломними роботами, студентською науково-дослідною роботою, здійснює кураторський супровід студентів академічних груп.

Забезпечення дисциплін:

Загальна психологія;

Практикум з загальної психології;

Психодіагностика;

Психологічний спецпрактикум по спецкурсу.

Основні публікації: Опубліковано більше 30 наукових праць.

1. Психологічні особливості особистості Інтернет-залежних юнаків / Л. А. Ільницька // Наука і освіта. – 2009. – № 9. – С. 34–37.

2. Шляхи здійснення психологічного супроводу осіб, залежних від Інтернету, в юнацькому віці / Л. А. Ільницька // Наука і освіта. – 2011. – № 11. – С. 57–61.

3. Практичні рекомендації щодо здійснення психологічного супроводу Інтернет-залежних юнаків / Л. А. Ільницька // Наука і освіта. – 2012. – № 10. – С. 92–95.

4. Підготовка психолога до роботи з Інтернет-залежними юнаками / Л. А. Ільницька // Materi?ly ІХ mezinarodn? v?deckopraktick? conference "Nastolen? modern? v?dy – 2013" (27 z??? – 05 ?ijna 2013 roku). D?l 8. Pedagogika. Psichologie. Hudba a ?ivot. Praha: Publishing House "Education and Science" s.r.o, 2013. Pp. 8587.

5. Психологічна готовність психолога до роботи з Інтернет-залежними юнаками / Л. А. Ільницька // Materials of the X International scientific and practical conference "Scientific horizons", (September 30 – October 7, 2014) Volume 6. Psychology and sociology. Pedagogical sciences. Sheffield: Science and education LTD, 2014. – Pp. 23–24.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур