Орищенко Оксана Анатоліївна

ОРИЩЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА – кандидат психологічних наук, доцент; доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

Освіта: Одеський державний педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського, факультет початкового навчання – студентка, спеціальність «Педагогіка та методика початкового навчання» (1977 - 1981 рр.);

- Південноукраїнський державний педагогічний університет імені  К. Д. Ушинського, факультет післядипломної освіти «Психологія» - слухачка, спеціальність «Психологія. Практична психологія в системі освіти» (1994- 1995 рр.);

- Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, кафедра загальної та диференціальної психології – аспірантка (1999-2002 рр.), дисертацію захистила у 2004 році на тему: «Диференціально-психологічний аналіз емпатії» (19.00.01 – загальна психологія, історія психології), науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та диференціальної психології Саннікова Ольга Павлівна. З 2008 року – доцент.

Професійна активність:

- школа-інтернат № 4 для дітей сиріт (м. Одеса), вчитель початкових класів (1981-1986 р.р.);

- Одеське педагогічне училище (з 1997 року Одеський педагогічний коледж Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського) викладач педагогіки та психології (1986 – 1999 рр.);

- Південноукраїнський національний педагогічний університеті імені К Д. Ушинського, старший викладач кафедри загальної та диференціальної психології (2002 - 2004 рр.). З 2004 року і до нині – доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

Наукові інтереси: психологія емпатії, емпатична спрямованість у структурі особистісного зростання.

Науково-організаційна діяльність: О. А. Орищенко плідно працює у науково-організаційному напрямку ? керує науково-дослідними роботами магістрантів. Під її керівництвом виконано понад 70 магістерських та випускних робіт.

Забезпечення дисциплін:

Загальна психологія

Педагогічна психологія

Психологія особистості

Психологія вищої школи

Нагороди: О.А. Орищенко нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (№ 281, від 01.06. 1998 р.).

Основні публікації. Опубліковано біля 50 наукових праць, серед яких: 3 науково-методичних посібника (2 - у співавторстві), 1 свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір (у співавторстві), наукові статті, тези і доповіді на науково-практичних конференціях.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур