Facebook Photo Albums

Консультація-допомога абітурієнтам фізико-математичного факультету

Фізико-математичний факультет Університету Ушинського

Оголошує набір студентів на 2017-2018  навчальний рік!!!

Фізико-математичний факультет Університету Ушинського вже майже 100 років є осередком ґрунтовної фізико-математичної підготовки майбутніх учителів математики, інформатики, фізики зі своєю історією, традиціями і професійним досвідом.

На факультеті здійснюється підготовка (очна та заочна) майбутніх фахівців освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» за спеціальностями:

Середня освіта (фізика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта  (Математика);

Середня освіта (фізика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (інформатика);

Середня освіта (фізика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (мова і література (англійська));

Середня освіта (математика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта  (Фізика);

Середня освіта (математика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (інформатика);

Середня освіта (математика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (мова і література (англійська));

Середня освіта (інформатика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (мова і література (англійська))

Середня освіта (інформатика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (математика)

Середня освіта (інформатика) з додатковою спеціалізацією Середня освіта (фізика).

Кваліфікацію вчителя інформатики можна здобути за скороченим терміном навчання впродовж 3 років на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Документи для вступу на  ПЕРШИЙ КУРС для здобуття ступеня БАКАЛАВР на базі АТЕСТАТУ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ:

- Атестат про повну загальну середню освіту з додатком;

- Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти за 2017 рік з предметів:

1. Українська мова та література
  2. Математика

Вибіркові:

На спеціальність Середня освіта (фізика) :

1. Історія України   або  Фізика

На спеціальність Середня освіта (математика) :

1. Історія України   або Іноземна мова

На спеціальність Середня освіта (інформатика) :

1. Історія України   або    Біологія

- Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт) 1, 2 та 11 сторінки;

- Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

- Військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);

- Документи, що підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів або зарахування за співбесідою або зарахування поза конкурсом (за наявності).

ВСТУП  на  ПЕРШИЙ КУРС для здобуття ступеня МАГІСТР на базі  освітнього ступеня БАКАЛАВР або освітньо-кваліфікаційного рівня СПЕЦІАЛІСТ

Документи:

• Диплом БАКАЛАВРА або СПЕЦІАЛІСТА (будь-якого фаху!);
    • Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт) 1,2 та 11 сторінки;
    • Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

• Вступні іспити:

1. Іноземна мова;
  2. Фаховий іспит:

На спеціальність Середня освіта (фізика) :  з фізики;

На спеціальність Середня освіта (математика) : з математики;

На спеціальність Середня освіта (інформатика): з інформатики.

ВСТУП  на  ДРУГИЙ КУРС для здобуття ступеня БАКАЛАВР на базі  освітнього рівня МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ за СКОРОЧЕНИМ ТЕРМІНОМ навчання зі спеціальності Середня освіта (інформатика)

Диплом МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА :

• Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;
  • Вступні іспити:
  1. Українська мова та література
  2. Фаховий іспит (з інформатики або математики)

Після закінчення університету випускники мають можливість працювати вчителями математики, інформатики, фізики, англійської мови і літератури, перекладачами, викладачами комп’ютерних дисциплін.

Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26 (ІІ поверх)

Телефон: +38 (048) 732  10 10.

Сайт: http://www.pdpu.edu.ua/pro-fakultet

Перелік напрямів підготовки та спеціальностей (з переліком екзаменів та рейтінгових коефіцієнтів)

Анонс спеціальностей фізико-математичного факультета

Останнє оновлення: Середа, 19 квітня 2017, 18:20