Feb 09

Перелік найвизначніших наукових шкіл

За роки існування в університеті склалася низка наукових шкіл у галузі педагогіки, психології, фізики, математики, що визнані як в Україні, так і за її межами, і я в яких ведеться підготовка наукових кадрів. Їх традиції успішно продовжуються професорами університету й сьогодні; у рамках цих шкіл започатковані і розвиваються нові напрями. У 2007 році видано книгу «Наукові школи Південноукраїнського державного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» / Уклад. Т. І. Койчева; За ред. А. М. Богуш, О. Я. Чебикіна. - Одеса: Друкарський дім, Фаворит, 2007.-256с.

Наукова школа А.М. Богуш «Теоретико-методичні проблеми дошкільної лінгводидактики»

Наукова школа О.Я.Чебикіна «Розвиток емоційної сфери людини»

Наукова школа «Одеська школа функціонального аналізу»

Наукова школа Р.І.Хмелюк «Підготовка вчителя національної школи»