Переможець у номінації Рейтингу популярності «Народне визнання» -2013

favor 1«Народне визнання» - це щорічний рейтинг популярності людей та подій півдня України , заснований «Південноукраїнським Медіа Холдингом» в 2001 році. Ідея проекту в тому , щоб відзначити небайдужих людей , підприємства, громадські організації , які своєю роботою роблять вагомий внесок у розвиток свого міста і країни. Переможці рейтингу популярності визначаються шляхом опитування серед більш ніж 400-тисячної читацької аудиторії видань « Аргументи і факти в Україні » , «Комсомольська правда в Україні » , «Теленеделя» , «Наше місто » і « Фаворит удачи ».
Голосування серед читачів триває півроку , заключним етапом є урочиста церемонія нагородження лауреатів рейтингу , яка транслюється в прямому ефірі рейтинговими телеканалами міста .
19 грудня о концерт- холі « Сади Перемоги » відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічного Рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання- 2013 » .2
«Сенс нашої акції - знаходити все краще , важливе і цікаве в нашому житті - події , людей , які допомагають нам складне життя зробити трохи тепліше і добрішим , - сказав , передуючи церемонію нагородження , голова оргкомітету рейтингу« Народне визнання », голова Ради директорів компанії « Південноукраїнський Медіа Холдинг » Петро Галчанскій . - Протягом року журналісти наших видань знаходять цікавих героїв , ми розповідаємо про них нашим читачам і в кінці року підводимо підсумки , нагороджуємо цих людей. Сьогодні авторитет «Народного визнання » бездоганний: це дійсно волевиявлення наших читачів , наших журналістів. Номінантами були і Герої України , і прості робітники , і лікарі, і педагоги - аудиторія сама різна ».
Протягом року півмільйонна читацька аудиторія вибирала гідних кандидатур у поданих 35 номінаціях.
Переможцем у номінації « Ректор року» названий керівник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академік Олексій Якович Чебикін .