Наші рекорди України з плавання у м. Біла Церква

У м. Біла Церква 21-23 листопада, проходив Національний Кубок України з плавання. Студент  2 року навчання, факультету фізичної реабілітації Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», майстер спорту України Іван Стрілець встановив два юніорських рекорди України з плавання у 25-метровому басейні. Вихованець кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, відзначився на дистанціях 50 метрів брасом і 100 метрів брасом. На дистанції 50 метрів брасом встановлено юніорський рекорд України з результатом – 0.28,11. На дистанції 100 метрів брасом встановлено юніорський рекорд України – 1.00,01. Вітаємо переможця!

Останнє оновлення: Понеділок, 28 листопада 2016, 08:31