Чумак В.М. Спорт поза часом

50-річний ювілей свого захоплення  грою в волейбол відзначив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського  Володимир Михайлович Чумак.

В. Чумак  –  чемпіон України з волейболу серед ветеранів віком 50+ (2006 р.),  65+ (2014 р.);  срібний призер і кращий гравець чемпіонату  серед ветеранів  55+ (2006 р.).

У 2013 році у складі збірної команди України став чемпіоном з волейболу серед ветеранів  60+ на Світових іграх майстрів (World  Masters Games) у м. Туріні, у 2015 р. виборов дві срібні медалі на Європейських іграх майстрів (European  Masters Games)  у Ніцці (65+). У 2014 р. йому присвоєно звання «Почесний ветеран волейболу України».

Окрім спортивних здобутків, Володимир Михайлович ознайомлює студентів та усіх бажаючих із музейною експозицією, присвяченою героїчній обороні Одеси у 1941 році. Вона створена на кафедрі історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського у співпраці з громадською організацією «Воєнно-історичний центр «Пам’ять і слава» студентами, активними  членами цієї організації.

В експозиції  представлені унікальні експонати: зброя, каски, побутові предмети, документи, знайдені пошуковцями на місцях боїв  за  місто у серпні-жовтні 1941 р.

Останнє оновлення: Неділя, 18 грудня 2016, 20:10