ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ ВИЗНАНО КРАЩИМ 2016 РОКУ

З 9 по 12 грудня 2016 року в м. Куньмін (КНР) відбулася щорічна Міжнародна конференція Інститутів Конфуція, в якій брали участь понад 500 Інститутів із різних країн світу.

За традицією, на форумі був оголошений рейтинг за різними номінаціями, в тому числі «Інститут Конфуція року». Цю відзнаку отримав Інститут Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Високу нагороду було вручено ректорові університету Олексію Чебикіну особисто Віце-прем’єр-міністром Державної ради КНР пані Лю Яньдун.

Приємно відзначити, що Університет Ушинського робить вагомий внесок у розвиток співпраці між Україною та Китаєм у межах Міжнародної програми «Один пояс – один шлях».

Останнє оновлення: Понеділок, 26 грудня 2016, 17:26