«Світло Миру з Віфлеєму» в Університеті Ушинського

16 грудня 2016 р. наш університет долучився до міжнародної естафети «Світло Миру з Віфлеєму». Представники Всеукраїнської молодіжної організації «Національна організація скаутів України» побували на факультеті фізичної реабілітації, студентам і керівництву факультету було передано вогонь «Світла Миру з Віфлеєму».

«Національна організація скаутів України» традиційно щороку у грудні бере участь у міжнародній скаутській естафеті «Світло Миру з Віфлеєму». Основною метою даного заходу є поширення Світла Миру напередодні різдвяних та новорічних свят серед усіх людей, як символу тепла, миру та добра.

Скаути «НОСУ» привозять Світло Миру з Австрії та Польщі, після чого передають його до різних закладів та установ по всій Україні.

Цьогоріч скаути Київського міського осередку «НОСУ» в рамках співпраці зі скаутами Одеського обласного осередку «НОСУ» запланували відвідати різні місця Одеси з метою розповсюдження Світла Миру з Віфлеєму.

Останнє оновлення: Понеділок, 26 грудня 2016, 17:49