Міжнародний конкурс "Міст китайської мови"

 З 7 до 9 грудня 2016 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені  К.Д. Ушинського проходив відбір учасників на Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому брали участь студенти Університету Ушинського, Міжнародного Гуманітарного Університету та Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Конкурс відвідали почесні гості: Віце-Генеральний консул Китайської Народної Республіки у м. Одесі пан Го Хунлян,  консул з питань освіти та культури пані  Юй Чжоулінь, директор Міжнародного відділу Скороход Світлана Володимирівна, декан факультету Іноземних мов Образцова Олена Михайлівна. Журі конкурсу були викладачі Інституту Конфуція: Ян Чжао, Фан Лінь та Чжан Ябін, викладач китайської мови ОНУ ім. Мечникова ‒ Бартош Петро Олександрович, викладач китайської мови МГУ ‒ Бєляєва Анастасія Володимирівна, директор «Fine Centre» ‒ Гаврилюк Наталія Сергіївна. 

Конкурс проводився у два етапи: відбірковий тур (7 та 8 грудня) та фінал конкурсу (9 грудня), після якого були названі імена найталановитіших студентів, які будуть представляти Одесу на Всеукраїнському етапі конкурсу «Міст китайської мови». 

Сам конкурс складався з двох частин. У межах першої частини учасники повинні були скласти розповідь на тему: «Мрія осяє майбутнє» китайською мовою. Саме цей етап дозволив суддям і глядачам гідно оцінити ораторські здібності студентів, а учасникам продемонструвати свої знання з китайської мови. 

Завданням другої частини була репрезентація творчого номеру. Саме на цьому етапі можна було оцінити всю креативність, старанність і головне – неповторність номерів. На сцені можна було побачити чудове виконання китайських пісень, бойове мистецтво ушу та дивовижні китайські танці. Саме в цей день українська ментальність гармонічно поєдналась з унікальною культурою Піднебесної. Учасники доклали зусиль, щоб присутні не змогли відвести свої погляди від того, що відбувалося на сцені. 

Наприкінці конкурсу всі учасники були нагородженні почесними грамотами і, звичайно, призами. Судді розподілили призові місця таким чином: перше місце отримала студентка МГУ ‒ Шемет Діана, яка вразила всіх присутніх віртуозною грою на гучжені ‒ традиційному китайському інструменті; друге місце отримала студентка ПНПУ імені К. Д. Ушинського ‒ Кірющєнко Софія, яка не просто показала майстерність володінням мечем і традиційне ушу, а й величезну освіченість у традиціях Китаю; третє місце також отримала студентка ПНПУ імені К. Д. Ушинського ‒ Безай Дарія, її ніжний танок був схожий на розкриття лотоса. 

Після виступу учасників та урочистої частини нагородження всі бажаючі мали змогу сфотографуватися разом, щоб назавжди закарбувати цей дивовижний день, який був наповнений лише позитивними емоціями та незабутніми почуттями. 

Даний захід, який проводиться щороку, дозволяє студентам не тільки проявити свій широкий потенціал, взяти участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, а потім і поїхати на конкурс «Міст китайської мови» в Китай і представляти свою країну на міжнародній арені. 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 19 грудня 2016, 20:37

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory