Відбувся офіційний візит Посла США в Україні до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського

19 грудня 2016 р. із робочим візитом до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського завітали Надзвичайний та Вповноважений Посол Сполучених Штатів Америки в Україні пані Марі Йованович і представники дипломатичного корпусу США.

 

Високі гості із США під час зустрічі з ректором, академіком Олексієм Чебикіним ознайомилися з основними напрямами діяльності вишу, станом міжнародного співробітництва з американськими вищими навчальними закладами, реалізацією програм академічної мобільності, а також перспективами виконання спільних наукових проектів, зокрема і на базі відкритого ще у 1993 році при університеті Американського інформаційно-консультаційного центру.

Представники іноземної делегації взяли участь у церемонії відкриття занять нового набору учнів за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).

Програма Access проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та фінансується Державним департаментом США. Програма реалізується у м. Одесі та ще в декількох регіонах України міжнародною неприбутковою організацією «Project Harmony, Inc.» у партнерстві з установами, що активно працюють з дітьми та молоддю. В Одесі партнером програми Access є Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

Програма Access надає змогу учням із малозабезпечених і соціально вразливих родин, зокрема переселенцям і молоді з особливими потребами, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатися про США, їхню культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Під час заходу пані Марі Йованович привітала учнів, які успішно пройшли відбір до програми, й урочисто вручила листи від Посольства США в Україні, що офіційно засвідчують їх участь у Ассеss.

 

Останнє оновлення: Середа, 21 грудня 2016, 11:03

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory