В Університеті Ушинського вперше організовано роботу Корейського мовного табору

З 13 по 15 лютого 2017 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського на базі нещодавно відкритого Освітньо-інформаційного та культурного центру Республіки Кореї вперше було організовано роботу Корейського мовного табору.

Як вчителі-волонтери виступили викладачі і студенти з Університету Хосо (Республіка Корея). Серед українських учасників лінгвокультурного проекту були студенти факультету іноземних мов, філологічного та соціально-гуманітарного факультетів Університету Ушинського. На урочистому відкритті з вітальною промовою виступили представники універистетів-партнерів — професор Чу Дже У і проректор, доцент Антон Ананьєв. Організаційне супроводження та підтримку міжнародного заходу забезпечували координтори Освітньо-інформаційного та культурного центру Республіки Кореї при Університеті Ушинського доцент М. В. Скоромна (з українського боку) і доктор філософії, викладач корейської мови як іноземної Антоніна Пак (з корейського боку).

Варто зазначити, що Університет Ушинського вперше приймав делегацію викладачів і студентів із Республіки Кореї. Під час роботи мовного табору відбулася зустріч з корейськими викладачами і студентами ректора, академіка Олексія Чебикіна, який щиро привітав гостей з початком реалізації міжнародного проекту щодо вивчення корейської мови та культури, а також окреслив перспективи розширення академічної співпраці з Університетом Хосо.    

Волонтери із Республіки Кореї підготували для українських студентів  пізнавальну та насичену лінгвокультурну програму, що передбачала, крім мовної підготовки, і виконання корейських пісень, розпис національних віял пензлями, розфарбовування традиційних корейських масок, приготування корейських національних страв. Корейські студенти познайомили українську молодь з особливостями історії та сучасного життя Республіки Кореї. Українські студенти  підготували для своїх нових друзів декілька презентацій про Україну,  цікаву екскурсійну програму про Одесу.

Усі учасники Першого Корейського табору висловили надію на продовження його роботи в літній період.


 

 

 

 

 

 

 
 

 

Останнє оновлення: Четвер, 23 лютого 2017, 09:15

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory