Акредитаційна експертна комісія підготовки магістрів зі спеціальності 8.01010501 «Корекційна освіта» (Логопедія)

В період з 20  по 22 лютого 2017 р. на кафедрі дефектології та фізичної реабілітації працювала експертна комісія, яка провела акредитаційну експертизу щодо здійснення підготовки магістрів зі спеціальності 8.01010501 «Корекційна освіта» (Логопедія). До складу комісії увійшли: доктор педагогічних наук, професор Дмитрієва Ірина Володимирівна, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний  університет», завідувач кафедри технологій корекційної та  інклюзивної освіти; доктор педагогічних наук, професор Миронова Світлана Петрівна, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти.

Було перевірено комплексні контрольні роботи, що мали на меті перевірити рівень сформованості фахових знань, умінь і навичок студентів освітнього рівня «магістр».

Останнє оновлення: Середа, 22 лютого 2017, 09:38