СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В ПАМ’ЯТЬ ПРОСЛАВЛЕНИХ ВИКЛАДАЧІВ

23 березня, у легкоатлетичному спортивному комплексі «Олімпієць», кафедрою теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, спортивним клубом університету, були проведені обласні змагання з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів і спортивних шкіл. Змагання присвячувалися 200 – річчю заснування  Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» і пам’яті прославлених викладачів кафедри спорту 50-70 років, заслуженого тренера СРСР Порфірія Івановича Нікіфорова та заслуженого тренера УРСР Олександри Іванівни Ус.

 

    Змагання проводилися з метою розвитку легкоатлетичного спорту в Одеському регіоні; залучення здібної учнівської і студентської молоді до занять легкою атлетикою; підвищення якості й ефективності роботи кафедр фізичного виховання і спортивних клубів вищих навчальних закладів; виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірних області з легкої атлетики; проведення профорієнтаційної та рекламно-інформаційної роботи.

 

     У змаганнях брали участь студенти вищих навчальних закладів м. Одеси і спортивних шкіл м. Одеси і області.

 

     У командній першості перемогу здобули спортсмени нашого університету. Основу команди склали студенти групи спортивно-педагогічного вдосконалення кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін. У особистій першості слід відзначити наших чемпіонів: Олійника Валентина – переможця у стрибках у висоту; Толкаченко Павла – переможця у бігу на 200 м; Радзімовського Василя – переможця у стрибках у довжину; Раєця Леоніда – переможця у бігу на 800 м; Григорщук Валерію – переможницю у штовханні ядра серед жінок; Рошу Олександру – переможницю у стрибках у довжину серед жінок. В окремих видах програми, призерами змагань стали наші студенти: Мещерякова Олена, Олійник Валентин,  Волощук Максим та Радзімовський Василь.

     Підготували команду викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін.

Останнє оновлення: Четвер, 30 березня 2017, 21:32

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory