БЛАГОДІЙНИЙ ВІЗИТ ДО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ

12 квітня 2017 студентами та викладачами факультету дошкільної педагогіки і психології було організовано поїздку до Одеського спеціалізованого будинку дитини №1 у м. Одеса. Візит здійснено в рамках благодійної акції «Даруємо радість дітям», яка передбачала збір коштів для дитячих будинків Одещини.

Метою поїздки було привітати діток з наступаючим святом Великодня, а також поділитися своїм теплом, увагою, турботою, адже їм так цього не вистачає в повсякденному житті.

Завдяки небайдужості студентів та співробітників факультету для дітей було придбано речі першої необхідності, розвиваючі ігри та, звичайно, солодощі і фрукти.

Спілкування з дітьми та персоналом будинку дитини пройшло в затишній атмосфері та в сподіваннях на майбутню дружню підтримку тих, кому вона вкрай необхідна.

Останнє оновлення: П'ятниця, 14 квітня 2017, 17:44