В університеті обговорили перспективи співпраці з американським вишем

20 квітня 2017 року в межах міжнародного співробітництва Південноукраїнський національний педагогічний універистет імені К. Д. Ушинського відвідали представники Універистету Лос Анджелес (США).

На зустрічі з ректором академіком Олексієм Яковичем Чебикіним американский університет-партнер представляли віце-президент, професор Хасідім Даніель Ор Шалом і викладач сучасної теорії фізики, доктор наук Ісаак Сольцман. Були обговорені питання налагодження академічної співпраці,  надання консультаційної допомоги студентам, аспірантам і викладачам стосовно реалізації їхніх прав на академічну мобільність, сприяння підготовці міжнародних наукових і навчальних проектів, особливостей підготовки фахівців за програмами подвійних дипломів, підвищення кваліфікації, стажування, мовної та іншої фахової підготовки в США.

Останнє оновлення: П'ятниця, 21 квітня 2017, 17:04