Вітаємо наших легкоатлетів з перемогою !!!

25-26 квітня на легкоатлетичному стадіоні «Динамо», в межах ХХV обласних студентських ігор, був проведений чемпіонат серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики III-IV р.акр. Команда Університету Ушинського, яка була сформована зі студентів, які проходять спортивно-педагогічну підготовку на кафедрі теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, виборола перше чемпіонське місце, набравши 1192 очки.

Серед найближчих переслідувачів нашого університету були: друге місце – команда ОНПУ – 891 очко, третє – ОДЕкУ – 868 очок, четверте – ОДАБА – 717 очок, п’яте –  НУ «ОЮА» – 416 очок.

Найбільше очок для команди Університету Ушинського набрали спортсмени: Хасанова Катерина – 108 очок, Раєць Леонід – 108 очок, Олійник Дмитро – 105 очок, Мещерякова Олена – 102 очки, Толкаченко Павло – 94 очки,  Роша Олександра – 74 очки, Олійник Валентин – 72 очки, Радзімовський Василь – 66 очок.

В окремих видах програми зайняли призові місця та активно проявили себе у командному заліку студенти: Тарасюк Тетяна, Єрьоменко Костянтин, Волощук Максим, Філіпчук Катерина, Чернікова Ганна, Терьохіна Дарія, Григорщук Валерія.

Підготували команду до змагань викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін: старший викладач В.Т. Небож, доцент Кізима О.В.

В організації, проведенні та суддівстві змагань прийняли участь викладачі  кафедри: професор Форостян О.І., старший викладач Кучеренко Г.В., викладач Богатов А.О., а також студенти 1-2 років навчання факультетів фізичної реабілітації та фізичного виховання.

Останнє оновлення: Середа, 03 травня 2017, 20:50