ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ «POLITІCUS»

18 травня 2017 року Україна святкує день вишиванки. За традицією, свято є самобутнім та не має прив'язки до жодного державного чи релігійного свята. У цей день кожен охочий може долучитись до нього, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи тощо. До свята долучилися викладачі та аспіранти кафедри політичних наук і права, а також студенти спеціальностей Право та Політологія. Окрім того, що всі були вдягнені відповідно до тематики свята, в центрі соціально-політичних досліджень «POLITІCUS» був проведений тематичний захід, присвячений українським вишиванкам від давнини до сучасності. Вишиванка – це не тільки елемент одягу , це дещо більше: святе, духовне – генетична пам’ять, у якій зашифрований особливий код нації. Вишиванку одягали в особливих випадках, бо це була пам’ять про щось сакральне, особисте і глибоке. Це шепіт молитви перед сном, найсоковитіші яблука, збиті з дерева власноруч, бабусині пісні, тепло розпаленої печі. Це ті речі, які формують цінності, гідність, порядність та національну свідомість.

Останнє оновлення: Четвер, 25 травня 2017, 09:48