Урочиста церемонія вручення сертифікатів про успішне завершення навчання за програмою Access («English Access Microscholarship Program»)

14 червня 2017 року в університеті відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про успішне завершення навчання за програмою Access («English Access Microscholarship Program») першим 40 випускникам. Урочисте вручення відбулося за участі Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні п. Джона Силвера, директора міжнародної неприбуткової організації Project Harmony, Inc., помічника аташе з питань культури Посольства США п. Лілії Шило та координатора від університету, викладача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Слободянюк Анни.

Церемонія вручення закінчилася урочистим концертом, підготовленим учасниками програми разом з учителями програми Слободянюк Анною, Середіною Оленою та Тихоновською Марією.

Наразі в університеті продовжуються заняття за програмою Access ще з 20 учнями.

Останнє оновлення: Вівторок, 20 червня 2017, 11:57