Ректор Університету Ушинського академік Олексій Чебикін узяв участь у китайсько-українському форумі

23.06.2017 р. ректор Університету Ушинського академік О. Я. Чебикін узяв участь у форумі українських та китайських вищих навчальних закладів за участі міністрів освіти України та Китаю. На форумі міністри проінформували учасників про стан та перспективи розширення співпраці українських та китайських університетів. Усього у заході взяли участь по 25 ректорів від України та Китаю.

Робота форуму проходила у вигляді презентацій університетів з визначенням можливих напрямів розширення співпраці.

Ректор академік Олексій Чебикін мав безпосереднє спілкування з очільниками та представниками китайських університетів, а також презентував науково-педагогічний потенціал Університету Ушинського та можливості розширення співпраці, ураховуючи специфіку діяльності вишу. По завершенні форуму були підготовлені угоди про співпрацю.

Останнє оновлення: Вівторок, 11 липня 2017, 10:23