Зустріч ректора з представниками студентського самоврядування

rector27 лютого 2014 року в приміщенні актової зали Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася зустріч ректора з представниками студентського самоврядування. На зустрічі були присутні члени ректорату, викладачі, співробітники, а також студентський актив університету. На початку свого виступу Олексій Якович повідомив студентство про наслідки складної соціально-політичної ситуації в країні для нашого університету та висловив свої сподівання щодо її подальшої стабілізації. Ректор наголосив на важливості дотримання дисципліни та збереженні спокою в цей складний для нашої країни час. Після цього, керівником ВУЗу було розглянуто ряд питань, які викликали найбільше занепокоєння у студентів. Насамперед, - це питання щодо виплати стипендій. Олексій Якович запевнив аудиторію, що адміністрація університету робить усе можливе для стабільного та своєчасного забезпечення грошовими виплатами студентів денної форми навчання, навіть за рахунок власних фінансових ресурсів університету. Також Чебикін Олексій Якович оголосив, що триває підготовка до акредитації ВУЗу, яка матиме місце орієнтовано в березні 2014 року. Студентів очікує перевірка залишкових знань, яка, скоріше за все, відбудеться у вигляді тестування. Після вступної частини промови ректор висунув ряд пропозицій для студентського активу щодо покращення навчально-виховного процесу університету. По-перше, було запропоновано скласти графік чергування студентами в гуртожитках та навчальних корпусах освітнього закладу для контролю та покращення дисципліни. По-друге, було порушено проблему трудової дисципліни викладачами. Олексій Якович наголосив на необхідності співпраці з соціально свідомими студентами, які у будь який час можуть звертатися до нього з проханнями та зауваженнями стосовно даного питання. По-третє, ректор закликав студентів озвучити свої думки щодо необхідності внесення змін до графіку навчального процесу в університеті. Розглядалася навіть можливість переходу на навчальний рік, який складатиметься з 3-х семестрів. Заключною частиною зустрічі ректора зі студентським активом стало офіційне знайомство з новопризначеним проректором з адміністративно-господарської діяльності Троньком Сергієм Петровичем. Останній , після того як йому надали слово, виступив перед аудиторією актового залу з короткою інформаційною довідкою про стан навчальних приміщень та технічних комунікацій університету. На завершення Олексій Якович закликав присутніх до дискусії, наголосивши на необхідності безпосереднього живого спілкування студентів з викладачами та адміністрацією ВУЗУ. Захід закінчився оплесками студентів, які у такий спосіб виявили своє тепле ставлення та повагу до ректора Південноукраїнського національного педагогічного університету.