Випускники Університету Ушинського достойно представили Україну на світових спортивних аренах

З 17 по 30 липня 2017 года в місті Самсун (Туреччина) проходили XXIII літні Дефлімпійські ігри.

Дефлімпіада-2017 була представлена 21 видом спорту. У змаганнях взяли участь майже 5000 спортсменів з порушеннями слуху із 109 країн світу.

На Дефлімпійських іграх у вільній боротьбі золоту медаль за перше місце виборов Сергій Мінченко (до 125 кг), а срібло — Андрій Камбур (до 61 кг), які обидва є випускниками Південноукраїнського національного педагогічного універистету імені К. Д. Ушинського 2016 і 2017 років відповідно.

***

1 серпня 2017 року у польському Вроцлаві завершились ювілейні Х Всесвітні Ігри — змагання з неолімпійських видів спорту. У спортивному форумі взяв участь 3251 спортсмен із 111 країн.

У складі Національної збірної України виступали 80 спортсменів за 20 видами спорту.

Українська збірна посіла 5 загальнокомандне місце. Випускник Південноукраїнського національного педагогічного універистету імені К. Д. Ушинського 2017 року Сергій Куляба приніс збірній золоту нагороду Всесвітніх Ігор у таїландському боксі муай-тай у ваговій категорії до 67 кг. У фіналі одесит здолав росіянина Владіміра Кузьміна (суддівський рахунок бою - 29:28 на користь українського боксера). Напередодні наш спортсмен у чвертьфіналі пройшов Акрама Аль-Квайсі, який представляв Ірак. У битві за вихід у фінал українець виявився сильнішим за Ануенга Хаттхамарасрі - представника Таїланду країни-родоначальниці тайського боксу.

Золото Сергія Куляби дев'яте для збірної України.

Університет Ушинського пишається своїми випускниками і щиро бажає їм подальших спортивних перемог!

За матеріалами:

УНІАН: https://sport.unian.ua/othersports/2056154-ukrajinets-sergiy-kulyaba-prinis-zbirniy-sche-odnu-zolotu-nagorodu-vsesvitnih-igor.html

Одеської міської ради - http://omr.gov.ua/ru/news/98101/

Останнє оновлення: П'ятниця, 04 серпня 2017, 12:02