"ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН"

8 - 10 вересня 2017 року  Літературно-музична вітальня Державного закладу Південноукраїнський  національний педагогічний   університет ім. К.Д.Ушинського провела  Другий Всеукраїнський фестиваль авторської пісні та поезії, в  якому прийняло участь біля 150 учасників.

Фестиваль проходив удруге. В цьому році він присвячений 200-річчю Університету Ушинського.

Кожен учасник  фестивалю мав змогу реалізувати свій творчий потенціал в різних жанрах  авторської пісні та поезії.   28 годин співочого марафону закінчились о 14.00 годині 11 вересня нагородженням всіх учасників фестивалю «Дипломами» та новою двомовною  книгою Яція Олександра «Календар 2018 - Мій Петро Лещенко», присвяченої творчості  Петра Лещенко та Володимира Висоцького та сучасних  бардів.

Фестиваль проходив на двох майданчиках - Актовий зал Університету Ушиського  і Спортивно - оздоровчий табір університету. Фестиваль було розпочато прекрасною піснею, яку виконали студенти університету «Українська мова - мова єднання».

У таборі було організовано роботу семи авторських майстерень та двох концертних майданчиків.  На протязі трьох днів одесити та гості з України, Франції, Німеччини, Молдови насолоджувались піснями та віршами сучасних піснярів та поетів.

Останнє оновлення: Середа, 13 вересня 2017, 21:35