Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/china/1.JPG

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/china/2.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/09_2017/china/1.JPG

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/09_2017/china/2.JPG

Університет Ушинського відвідала делегація журналістів з КНР

18-19 вересня 2017 року в межах візиту до міста Одеси представники мас-медіа з м. Сінін Китайської Народної Республіки відвідали Південноукраїнський національний  педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

{gallery}09_2017/china/1.JPG{/gallery}

Під час зустрічі ректора академіка О. Я. Чебикіна з делегацією китайських журналістів, на чолі з паном Cai Zheng, президентом Асоціації фотокореспондентів провінції Цінхай, іноземні гості мали змогу ознайомитися з основними напрямами діяльності Університету Ушинського, станом міжнародного співробітництва з вищими навчальними закладами Піднебесної, реалізацією програм академічної мобільності, вивчення китайської мови та культури в межах проекту «Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція», особливостями фахової підготовки студентів, які прибули на навчання з КНР, а також перспективами подальшого працевлаштування та роботи після повернення випускників до своєї країни.

{gallery}09_2017/china/2.JPG{/gallery}

Студенти та викладачі факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського, на чолі з деканом Н. К. Біловою, підготували для гостей з КНР концерт-презентацію творчих досягнень учасників освітнього процесу, розповіли про професійні досягення випускників, які успішно працюють у провідних університетах, театрах, освітніх центрах м. Пекіну, Гунчжоу, Харбіна, Шанхаю та інших міст Китайської Народної Республіки.