Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/israel/3.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/israel/1.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/israel/2.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/09_2017/israel/3.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/09_2017/israel/1.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/09_2017/israel/2.jpg

В Університеті Ушинського проведено українсько-ізраїльську наукову конференцію

12-14 вересня 2017 року в Південноукраїнському національному педагогічному універистеті імені К. Д. Ушинського спільно з Аріельським університетом (м. Аріель, Ізраіль) та Ізраїльським культурним центром у м. Одесі проведено VIII Міжнародну конференцію "Сучасні тенденції в педагогічній освіті та науці України та Ізраїля: шлях до інтеграції".

{gallery}09_2017/israel/3.jpg{/gallery}

Форум було урочисто відкрито ректором Університету Ушинського, академіком Чебикіним Олексієм Яковичем.

Цьогорічна конференція проходила за новим форматом: учасники мали представити свої методичні та наукові доробки у вигляді майстер-класу, презентації чи стендової доповіді. Так, професор Ніца Давідович, голова Центру оцінювання якості освіти (м.Аріель, Ізраїль), почесний доктор наук Університету Ушинського, у межах форуму ознайомила присутніх із результатами своїх нових наукових досліджень, а також провела майстер-клас з можливостей використання мобільних додатків, зокрема WhatsUp, у освітньому процесі. Викладач кафедри германськоі філології та методики викладання іноземних мов Університету Ушинського, координатор Освітнього науково-інформаційного та культурного центру при Посольстві Держави Ізраїль в Україні Слободянюк Анна запросила учасників міжнародної конференції до майстер-класу з використання імпровізації під час проведення занять (на прикладі навчання англійської мови).

{gallery}09_2017/israel/1.jpg{/gallery}

Окремої уваги заслуговували стендові доповіді, під час яких освітяни мали можливість поділитися своїми ідеями та досвідом з колегами з інших закладів освіти.

Жвавий інтерес з боку українських студентів і викладачів викликала презентація ізраїльських учасників — аспірантки Альони Пономарьової, студентів магістратури ізраїльського вишу Леоні Дахан та Савйон Чен Кіпер, які представили на конференції результати власного дослідження щодо навчання студентів-аутистів в Аріельському університеті.

{gallery}09_2017/israel/2.jpg{/gallery}

У роботі міжнародного форуму взяли участь понад 30 науковців України та Ізраїлю, а також студенти та аспіранти психолого-педагогічних та філологічних спеціальностей.