В Університеті Ушинського проведено українсько-ізраїльську наукову конференцію

12-14 вересня 2017 року в Південноукраїнському національному педагогічному універистеті імені К. Д. Ушинського спільно з Аріельським університетом (м. Аріель, Ізраіль) та Ізраїльським культурним центром у м. Одесі проведено VIII Міжнародну конференцію "Сучасні тенденції в педагогічній освіті та науці України та Ізраїля: шлях до інтеграції".

Форум було урочисто відкрито ректором Університету Ушинського, академіком Чебикіним Олексієм Яковичем.

Цьогорічна конференція проходила за новим форматом: учасники мали представити свої методичні та наукові доробки у вигляді майстер-класу, презентації чи стендової доповіді. Так, професор Ніца Давідович, голова Центру оцінювання якості освіти (м.Аріель, Ізраїль), почесний доктор наук Університету Ушинського, у межах форуму ознайомила присутніх із результатами своїх нових наукових досліджень, а також провела майстер-клас з можливостей використання мобільних додатків, зокрема WhatsUp, у освітньому процесі. Викладач кафедри германськоі філології та методики викладання іноземних мов Університету Ушинського, координатор Освітнього науково-інформаційного та культурного центру при Посольстві Держави Ізраїль в Україні Слободянюк Анна запросила учасників міжнародної конференції до майстер-класу з використання імпровізації під час проведення занять (на прикладі навчання англійської мови).

Окремої уваги заслуговували стендові доповіді, під час яких освітяни мали можливість поділитися своїми ідеями та досвідом з колегами з інших закладів освіти.

Жвавий інтерес з боку українських студентів і викладачів викликала презентація ізраїльських учасників — аспірантки Альони Пономарьової, студентів магістратури ізраїльського вишу Леоні Дахан та Савйон Чен Кіпер, які представили на конференції результати власного дослідження щодо навчання студентів-аутистів в Аріельському університеті.

У роботі міжнародного форуму взяли участь понад 30 науковців України та Ізраїлю, а також студенти та аспіранти психолого-педагогічних та філологічних спеціальностей.

Останнє оновлення: Субота, 23 вересня 2017, 17:56