Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/tallin/1.JPG

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/09_2017/tallin/2.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//09_2017/tallin/1.JPG

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//09_2017/tallin/2.JPG

Пріоритети українсько-естонської академічної співпраці

У межах міжнародного співробітництва 25 вересня 2017 року Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського відвідав голова Спілки ректорів університетів Естонії, ректор Талліннського університету, професор Тійт Ланд.

Талліннський університет був заснований у 2005 році й наразі є найбільшим гуманітарним вишем у Таллінні та третім державним в Естонії, де навчається більше 9000 студентів та працює понад 400 дослідників та викладачів. За останні 10 років Талліннський університет суттєво розширив спектр спеціальностей, за якими провадиться підготовка фахівців у галузі вищої освіти.

{gallery}/09_2017/tallin/1.JPG{/gallery}

На зустрічі з ректором Талліннського університету професором Тійтом Ландом Університет Ушинського представляли провідні вчені на чолі з ректором, академіком О. Я. Чебикіним.

У ході заходу представниками Університету Ушинського були презентовані та визначені пріоритетні міждисциплінарні напрями міжнародної співпраці з університетськими центрами Естонії, а саме: освітні інновації та стандарти, цифрова культура, адаптивні механізми особистості студентів у процесі інтеріоризації вищої освіти, кросскультурні тенденції та трансформації суспільства в країнах Європи, здоров`язберігючі технології та ін. Українськими вченими також було запропоновано естонській стороні організацію та проведення спільних наукових форумів, семінарів, круглих столів; участь у міжнародних програмах мобільності ERASMUS+; підготовку наукових проектів тощо.

Під час зустрічі був підписаний договір про академічну співпрацю Університету Ушинського й Талліннського університету.

{gallery}/09_2017/tallin/2.JPG{/gallery}