В Університеті Ушинського відбулося святкування міжнародного Дня працівників дошкільної освіти

27 вересня на факультеті дошкільної педагогіки і психології відбулося святкування  міжнародного Дня працівників дошкільної освіти. З цієї нагоди  з вітальним словом  до  працівників дошкільної освіти, викладачів факультету,  студентів, гостей  звернулася декан факультету Тетяна Григорівна Жаровцева. Також Тетяна Григорівна  відзначила  найкращих студентів факультету з врученням грамот за успіхи в навчанні.

Пролунало вітальне слово до студентів - першокурсників від голови студентської ради факультету Ковальової Катерини.

Силами студенства факультету було організовано святковий концерт. Зі сцени лунали музичні  вітання  з професійним святом.

ВІДЕО:

Останнє оновлення: Понеділок, 02 жовтня 2017, 12:32