ЗУСТРІЧ З НОВИМ ІЗРАЇЛЬСЬКИМ ДИПЛОМАТОМ

03 жовтня 2017 року в Одеському дипломатичному клубі відбулася зустріч Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні доктора Болеслава Ятвецькі з нагоди завершення його дипломатичної місії в Одесі з представниками органів державної влади, наукових, освітніх, культурних та ділових кіл Одещини.

Під час спілкування з дипломатом присутні співробітники Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського на чолі з ректором, академіком О. Я. Чебикіним, подякували пану Б. Ятвецькому за допомогу в реалізації спільних міжнародних проектів, всебічну підтримку роботи університетського Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль.

У межах заходу відбулося перша ділова зустріч новопризначеної Голови представництва Посольства Держави Ізраїль в Одесі, Директора Ізраїльського культурного центру в Одесі, Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілони Хільковські з ректором Університету Ушинського. Академік О. Я. Чебикін запросив нового дипломата відвідати університет для обговорення перспектив подальшого співробітництва.

Останнє оновлення: Середа, 04 жовтня 2017, 16:50