УРЯД УКРАЇНИ ВИСОКО ВІДЗНАЧИВ КОЛЕКТИВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

30 вересня 2017 року в Одеському Будинку вчених відбулися урочисті збори, присвячені відзначенню Дня працівника освіти України.

На зустрічі з освітянами голова Одеської обласної державної адміністрації Степанов Максим Володимирович вручив колективу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського високу державну нагороду — Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за високі досягнення у забезпеченні розвитку вітчизняної освіти і науки, здобуття значних успіхів у науковій та освітній сфері, вагомий внесок у створення духовних цінностей та високий професіоналізм. Під час отримання нагороди ректор, академік Чебикін Олексій Якович від імені Університету Ушинського подякував керівництву Української держави за високу оцінку діяльності колективу.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку національної освіти, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України завідувача кафедри фізики Університету Ушинського, професора Гохмана Олександра Рафаїловича.

Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017, 19:00