Святкуємо Міжнародний день перекладача!!!

29 вересня 2017 рока у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулося святкування Міжнародного дня перекладача. День перекладача відзначається з 1953 року. У 1991 році датою проведення Міжнародного дня перекладача за ініціативи Міжнародної Федерації Перекладачів було обрано 30 вересня. Саме 30 вересня 419 р. (за іншими даними 420 року) пішов з життя перекладач, письменник і глибоко віруюча людина, згодом віднесений до лику святих ‒  Ієронім Стридонський. Пізніше Церква «призначила» його небесним покровителем перекладачів, здатним надати допомогу в нелегкій, але цікавій праці.

У межах святкування Міжнародного дня перекладача відбувся конкурс з перекладу лімериків, організований кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики. Учасникам конкурсу було запропоновано здійснити переклади лімериків українською чи російською мовами.

Переможницею конкурсу стала студентка першого року навчання спеціальності «035 Філологія. Переклад» Куковинець Юлія, призерами – студентка третього року навчання Анна Шкотіна та другого року - Поліщук Катерина.

Вітаємо студентыв із першою професійною перемогою! Бажаємо творчої наснаги, натхнення та нових досягнень!

Останнє оновлення: Понеділок, 09 жовтня 2017, 09:36