ПРЕЗЕНТОВАНО НОВУ КНИГУ МИКОЛИ ПАЛТИШЕВА

10 жовтня 2017 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася презентація книги “Екклезіаст педагогіки”, автором якої виступив відомий одеський педагог Палтишев Микола Миколайович.

М. М. Палтишев — учитель-новатор, Народний учитель СРСР, кандидат педагогічних наук, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України, лауреат найвищих педагогічних премій. Він широко відомий у педагогічних колах як розробник “поетапної системи навчання”, що була запроваджена в усіх школах України. Микола Миколайович є автором понад 300 науково-методичних праць, у тому числі 11 книг для вчителів.

На презентації книги М. М. Палтишева “Екклезіаст педагогіки” були присутніми одеські вчителі, вихователі, представники ЗМІ, а також науково-педагогічні працівники та студенти Університету Ушинського, випускником якого є автор нового педагогічного видання.

Під час презентації відбувся цікавий діалог відомого педагога з колегами та майбутніми вчителями.

Останнє оновлення: Середа, 11 жовтня 2017, 17:59