Стартує конкурс кращих інноваційних проектів м. Одеси!

Департамент економічного розвитку Одеської міської ради з 9 жовтня 2017 року оголошує про прийом заявок та інноваційних проектів щодо участі у міському конкурсі «Кращий інноваційний проект».

«Кращий інноваційний проект» - це конкурс інновацій, перспективних ідей і проектів для студентів, вчених та винахідників, громадян м. Одеси, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб – авторів проектів з інноваційного розвитку, технологій та продуктів.

Зарахування учасників Конкурсу здійснюється на підставі заповненої заявки на учать у конкурсі та наданого інноваційного проекту (у паперовому та електронному вигляді).

Інноваційний проект має містити наступні розділи:

• найменування, цілі, актуальність проекту;

• призначення, сфера використання проекту. Короткий опис проблеми, на вирішення якої спрямовано використання проекту і споживача продукту, технологічного процесу тощо;

• переваги інноваційного проекту (соціальні, технічні тощо);

• бізнес-план;

• календарний план реалізації проекту.

Конкурс проводиться у 3 номінаціях:

1. Краща інноваційна ідея (проект, який є ідеєю, що знаходиться на ранніх стадіях розвитку чи може бути результатом науково-дослідних робіт).

2. Успішний старт інноваційного проекту (проект, який вже почав реалізовуватися).

3. Краща соціальна інновація (проект, що дозволяє внести вагомі зміни в соціальний, культурний добробут суспільства).

До участі у конкурсі запрошуються розробники проектів у наступних категоріях:

1. Енергозберігаючі технології;

2. Нанотехнології та нові матеріали;

3. ІТ та телекомунікації;

4. Промислові технології;

5. Транспорт та машинобудування;

6. Ефективні будівельні матеріали та технології;

7. Екологія і раціональне природокористування;

8. Житлово-комунальне господарство;

9. Соціальна сфера;

10. Інші.

За перемогу в конкурсі автори найкращих інноваційних проектів отримають цінні подарунки.

Більше інформації про умови конкурсу на сайті Одеської міської ради
у розділі «Анонс».

Заявки на участь у конкурсі та відповідних документів приймаються
до 01 листопада 2017 року (включно) за адресою конкурсної комісії: м. Одеса, вул. Пушкінська, 6.

Контактна особа: Масленнікова Світлана Вікторівна, тел. 705 46 23,

Детальна інформація про конкурс